Life Coaching

NOWA USŁUGA: USTAWIENIA SYSTEMOWE BERTA HELLINGERA

Z ogromną radością, nieśmiałością, wdzięcznością i wzruszeniem informuję, że do listy moich usług dołączają ustawienia systemowe Berta Hellingera. Usługę tę oferuję online i offline, w formie na figurkach (widoczne na zdjęciu) lub w wersji bezpośredniej 1:1 z klientem, online lub offline- wówczas na miejscu u siebie w Poznaniu (ewentualnie Siedlce też :).

Część z Was już zna elementy pracy ustawieniowej, bo niejednokrotnie włączałam je do sesji coachingowej. W czystej (i wzbogaconej o moooc doświadczeń) postaci odsłona teraz 🙂 – voila!

To już siedem lat jak nasiąkam filozofią fenomenologii, ustawień i porządków Hellingerowskich, uczestnicząc i doświadczając ich na przysłowiowej ‘własnej skórze’ u różnych terapeutów tej metody. Przy okazji pisania dla Was tej informacji, przypomniał mi się mój „pierwszy ustawieniowy raz” w Gdańsku, u Anny Choińskiej. Przez ostatnich siedem lat doświadczałam ustawień Grażyny Szatkowskiej, Zosi Wiernickiej, Doroty Wojty, Radomira Potoka, Guntera Schrickera, Małgorzaty Rajchert-Lewandowskiej.

Dla osób, które nigdy o ustawieniach systemowych nie słyszały – to ultrakrótka i, powiedziałabym, ultramocna i ultragłęboka (także: dosadna=do sedna), metoda – tak terapeutyczna jak rozwojowa, bo w coachingu także już od paru lat obecna.

Ustawienia mogą być stosowane do pracy nad takimi zagadnieniami jak:

– relacje rodzinne

– związki

– tematy zawodowe

– sprawy finansowe/majątkowe

– choroby, objawy, dolegliwości

– powtarzające się wzorce, schematy, sytuacje

– szeroko pojęte blokady, bariery, przeszkody, trudności, ograniczenia, „niemożności” i niemożliwości (=brak możliwości)

– proces przechodzenia zmiany

– porządkowanie przeszłości lub teraźniejszości

– wychodzenie do przyszłości, nowego (nowy związek, praca itd)

W biznesie ustawienia mogą być używane:

– podczas procesu wprowadzania i wdrażania zmiany,

– przy wyborze strategii,

– przy decyzjach biznesowych,

– przy rozpatrywaniu, naprawianiu, wyjaśnianiu, porządkowaniu relacji zawodowych,

– w sytuacjach kryzysów i konfliktów

USTAWIENIA to narzędzie diagnostyczne, ujawniające, co się właściwie dzieje na głębszym poziomie, często niezauważalnym dla oka.

*

Osobiście najbliższe mi są, zawsze były i pozostaną tematy związane ze zdrowiem – fizycznym i psychicznym. To już mam wkodowane w swoje imię: Olga od ‘heil’, które oznacza zdrowy i- jakby to powiedział terapeuta ustawieniowy – mam już to umówione z całym rodem, że zajmę się zdrowiem ;). Cała moja praca (każda oferowana usługa) obraca się dookoła wartości, jaką jest ZDROWIE. Zdrowie to także zdrowe relacje, zdrowa komunikacja, zdrowe myślenie (zdrowa myśl), zdrowe nawyki, zdrowe reakcje, zdrowe decyzje, uzdrowiona przeszłość, zdrowa podstawa i zdrowa postawa, zdrowe ciało, zdrowy umysł, zdrowa dusza, uzdrowiona świadomość. I wiele, wiele innych.

Ustawienia systemowe są kolejnym narzędziem, które dla Was oferuję, obok konsultacji Totalnej Biologii, studium przypadku TB, czy podstaw Ashtanga jogi w formie indywidualnych zajęć.

Zdrowie to wartość, przy której zawsze jest, co robić, bo nawet jeśli się je ma, to aby je utrzymać, należy o nie dbać i pielęgnować. Tym samym zapewniłam sobie pracę na całe życie ;-).

Serdecznie zapraszam do doświadczenia

trzymajcie się zdrowo,

na każdym poziomie swojego bycia i życia 😉

W razie pytań/wątpliwości, czy temat nadaje się na ustawienie, piszcie śmiało.

*

Jeśli jesteś tu pierwszy raz, zapoznaj się z instrukcją do tekstów:

INSTRUKCJA OBSŁUGI TEKSTÓW

*

Proszę, podaj dalej.

Jeśli uważasz te treści za pomocne, inspirujące lub wartościowe, podziel się nimi dalej z bliskimi Ci osobami.

*

Jeśli chciał(a)byś podzielić się swoimi wrażeniami, zostaw komentarz lub opinię – tu, na facebooku (fan page Stacja Coaching) albo w Google reviews, lub po prostu napisz do mnie =) (olga.sobolewska@stacjacoaching.pl).

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, zajrzyj do zakładki ‚usługi’, co możemy razem zdziałać.

2 myśli na temat “NOWA USŁUGA: USTAWIENIA SYSTEMOWE BERTA HELLINGERA

  1. Bardzo się cieszę na kolejną sesję z Panią, ciekawa nowych metod, bo głęboko wierzę że wszystko co Pani dla nas, chętnych robi…robi z myślą o naszym lepszym jutro 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s