Opinie

Stacja Coaching zdecydowanie można rzec że powstała z Serca, Głębi Serca. Ogrom wiedzy, wczucia, wyczucia. Pełen profesjonalizm❤❤❤ Polecam

Aleksandra Wołoszka

Olga, moja nauczycielka, mentorka i coach. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a przede wszystkim autentyczność, szczerość i empatia. To cechy/wartości, z którymi kojarzy mi się Olga. Jako jej uczennica, a zarazem coachee, zrozumiałam, że wykonując małe kroki, świadomie i uważnie, jestem w stanie osiągnąć, wielkie szczęście i spełnienie. Na sesjach z Olgą nie jest łatwo. To ciężka praca obu stron, na którą trzeba się przygotować. Jej konkretne pytania, oczekują konkretnych, sięgających sedna odpowiedzi. Dzięki temu jednak, możliwe jest zrozumienie i poznanie samego siebie, a co za tym idzie świadomy rozwój i decyzje. Wielki doświadczenie i nieszablonowość Olgi, pozwala na poruszenie tematów, z każdej strefy życia. Z najszczerszą intencją polecam sesje każdemu, kto potrzebuje zmiany i chce nad nią pracować.

Klaudia Tunkel

Olga jest niesamowicie uważnym, cierpliwym terapeutą o ogromnej wiedzy. W wspaniały sposób potrafi wyciszyć klienta by potem poprowadzić go do istoty problemu. Czułam się zawsze na sesji bezpieczna i zaopiekowana dlatego zaufanie przychodziło z dużą łatwością. Olga ma dar słyszenia tego co rzeczywiście chcesz przekazać pod podekscytowana paplaniną. Za każdym razem trafia w sedno problemu. Zawsze na jej sesji czujesz , że masz czas…czas by poczuć…czas by sobie uświadomić…czas by coś zintegrować…czas by dotrzeć do siebie. Właśnie za to wewnętrzne poczucie czasu jestem jej ogromnie wdzięczna.

Kasia Stręg-Kukuła


Sesja coachingowa z Olgą to podróż w głąb siebie. Olga – uważna, słuchająca, nieoceniająca. Przy pomocy trafnych w punkt pytań, pomaga określić cel/problem oraz znaleźć sposób do jego osiągnięcia/rozwiązania. Polecam każdemu, kto chce lepiej zrozumieć siebie oraz poszerzać swoje horyzonty.
Urszula Kamińska


W swoim środowisku nasłuchałam się wiele krytyki na temat coachingu, na temat tego, jak często coache wykorzystują słabość i nieświadomość ludzi do realizowania swoich egoistycznych celów. Dlatego mimo przyjacielskiej miłości do Olgi, z początku podchodziłam z dystansem do jej działalności jako coach. Ale przekonałam się, że pozwoliłam sobie na niesprawiedliwą generalizację. Bo Olga jest daleka od takiego coachingu w złym wydaniu. Olga jest dobrym wydaniem i to co robi, jest po prostu dobrem.
Olga sprawiła, że na swoje problemy, swoje lęki, swoje opory, spojrzałam z nowej perspektywy. Po każdym naszym spotkaniu czuję, że znam i rozumiem siebie lepiej. Czuję siebie bardziej.
A blog, który Olga prowadzi, to poezja – prawdziwy pokarm dla serca ❤ i jeszcze te rekomendacje muzyczne! Idealna kompozycja na podróże wgłąb siebie ❤
Aga Osytek


Olgę, oprócz profesjonalizmu, talentu i dużej przenikliwości, wyróżnia przede wszystkim szczególny rodzaj wrażliwości, tak ważnej w pracy z drugim człowiekiem. Jest wymagająca od siebie i tego samego oczekuje od człowieka, który zwraca się do Niej z prośbą o pomoc. Jeśli komuś zależy na autentycznych zmianach w życiu, na poprawie jakości życia w różnych jego obszarach, na poprawie relacji z bliskimi i z innymi, na autentycznym własnym rozwoju
– to zdecydowanie jest to nauczyciel i coach dla niego.
Anna Jeznach


Bardzo uważna w słuchaniu, nakierowana na efekt, ale bez niepotrzebnej presji- chyba, że akurat jest ona potrzebna. Nigdy z nikim tak poważnie nie rozmawiałem jak z Olgą – maksymalny wysiłek intelektualny. Polecam
Paweł Spera


Szczerze polecam. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Znajomość wszelkich współczesnych zagadnień coachingu a właściwie więcej znajomość wszelkich zagadnień współczesnej psychologii. Jeżeli ktoś szuka coachingu na najwyższym poziomie merytorycznym to się nie zawiedzie.
Marcin Grześkowiak


Coaching z Olgą zmienił mój sposób myślenia i otworzył oczy. Była to wymagająca praca bez chodzenia na skróty. Olga to profesjonalistką, zawsze świetnie przygotowana, z pełnym zaangażowaniem i pasją dzieli się swoją wiedzą z innymi. Poza tym to osoba życzliwa, pełna optymizmu, radości i ciepła.
Natalia Stanisławska


Profesjonalizm i zaangażowanie na wysokim poziomie! Olga w delikatny sposób umożliwia rozpoznanie siebie samego oraz pomaga nadać kierunek przemyślanemu działaniu. Rozmowy dają możliwość odkrycia potencjału i zrozumieniu błędów. Spotkania bardzo pomagają w dążeniu do łatwiejszego, bezproblemowego życia. Polecam.
Joanna Stokłosa


Coaching z Olgą to dociekliwe poszukiwania, to zadawanie pytań i szukanie na nie odpowiedzi, w sobie, to wielka przygoda i wspaniała podróż wgłąb własnych przeżyć i doświadczeń. Jeśli szukasz sposobu na zmianę, na wyznaczenie sobie nowych kierunków i nowych celów, jeśli szukasz w sobie motywacji, żeby je osiągnąć, to Stacja Coaching jest miejscem, z którego udasz się w jedną z bardziej fascynujących podróży.
Dawid Klawiński


Bardzo pozytywnie wspominam współpracę z Olgą – można z nią i przepracować jakiś temat i się pośmiać i poszerzyć horyzonty i uciszyć wewnętrznego krytyka i zrobić burzę pomysłów 😉 Odpowiednia mieszanka profesjonalizmu i fajnej osobowości.
Zbigniew Stasiak


Olga to po pierwsze cudowna kobieta, pełna zaangażowania i otwarta, spotkania z nią zawsze przynoszą wartość dodaną, pomagają rozwiązać trapiące sprawy. Serdecznie polecam, wspaniała rozmówczyni.
Natalia Sznura


100% zaangażowania i profesjonalizmu.
Człowiek zaczyna wiele odkrywać w sobie i nie tylko. Rzeczy nieoczywiste stają się oczywiste. Zdecydowanie polecam każdemu kto liczy na rozwój.
Jakub Brzozowski


Przyjazna atmosfera, wysoki merytoryczny poziom zajęć, duża liczba omawianych zagadnień. Można poznać siebie od nowa i polubić siebie jeszcze raz.
Grażyna Schultz


Profesjonalnie, oryginalnie, z zaangażowaniem i nieszablonowo, kawałek, po kawałku, by doskonalić, naprawiać i rozwijać. Stacja Coaching to nietuzinkowy przystanek w podróży do lepszego zrozumienia siebie i zbudowania świadomego „ja”.
Bartosz Wojciechowski


Bardzo profesjonalne podejście – z jednej strony nieinwazyjne, które sprawia, że czujesz się komfortowo, a z drugiej strony bardzo szczere i konkretne, które daje efekt. Rozmowa z Olgą to przede wszystkim uświadomienie sobie po pewnym czasie, że ona stała się Tobą i masz możliwość obserwacji siebie z zewnątrz. Czasami coś co na początku może wydać się nie do końca sensowne ,a na końcu przynosi efekt. Trzeba po prostu zaufać trenerce.
Marcin Kupka


Olgo, chciałam Tobie bardzo podziękować za Twoją bezpośredniość podczas naszego spotkania, za Twoją szczerość i uważność. Dziękuję także, że nie udzielałaś odpowiedzi a stymulowałaś do myślenia, do pomyślenia do tego czego Ja chcę w życiu. Podziwiam Twoją pewność siebie a także kobiecość 🙂 Pozdrawiam i do zobaczenia.
Agnieszka Weber


Myśli, wątpliwości, rozterki, błądzenie po życiu własnym i innych to wszystko zaprowadziło mnie na spotkania prowadzone przez Olgę. Nie było to łatwe, ale czy o to chodzi, by było łatwo, moim zdaniem – nie. Najtrudniej pracować nad sobą, to oczywiste, ale efektywnie z Olgą.
Bożena Wielgosz


Olga pięknie potrafi słuchać, szczerze słuchać. Coaching z nią jest naturalny, płynie z serca, z intuicji, wsparty jest wiedzą- zachowane są odpowiednie proporcje.
Malwina Kaczmarek


Z naszej pracy najbardziej cenie sobie to, ze nauczyłem się rozpoznawać w sobie glos wewnętrznego krytyka oraz nauczyłem się w jaki sposób mierzyć się z tym wewnętrznym krytykiem.
Zbigniew Stasiak


Coaching z Olga zmienił moje życie i nastawienie, pomógł pokonać demony przeszłości.
Natalia Stanisławska


Olga dala się poznać jako osoba łatwo dostosowująca się do nowych okoliczności, potrafiąca sprostać moim oczekiwaniom i trudnościom towarzyszącym ich realizacji. Dużym atrybutem Olgi jest jej głęboka lojalność wobec klientów.
Piotr Weihs


Olga jest jedna z tych nielicznych a jej wiedza, skuteczność, energia i wielka pasja to wisienki na torcie.
Ewa Hołodnik-Matysek


Niesamowite doświadczenia. Nieprzewidywalna, skuteczna i potrafiąca dotrzeć do sedna sprawy w najmniej spodziewany sposób. Wielokrotnie doświadczam uczucia „wow’! po jej kilku niepozornych pytaniach, kiedy uświadamiam sobie, co się ze mną dzieje, dlaczego i jakim kierunku zmierzam. Uparta, nie akceptująca zdawkowych odpowiedzi. Szukająca prawdziwych przyczyn. Robi to z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Dzięki niej zbudowałam świadomość tego, co się wokół mnie dzieje, dlaczego pewne sprawy są dla mnie wyzwaniem. Co jest rzeczywistą barierą, a co błędnym założeniem.
Viola Zglinicka


Olga jest osobą zaangażowaną i kreatywną. Spędzony z nią czas jest wartościowy. Jest odpowiedzialna, rzetelna a jej praca stoi na bardzo wysokim poziomie.
Joanna Patelak-Sobańska


Praca z Olgą pozostaje ze mną długo po sesji, dostrzegam ją w swoim życiu, w kontaktach z rodziną i przyjaciółmi. Jej trafne spostrzeżenia i rady dają do myślenia , trwają we mnie, pracują jak wino, które musi leżakować, by było wyśmienite.
Michał Kaczmarek


Niewiele jest osób potrafiących tak dawać uwagę jak Olga. Wspaniale wyrzuca ze strefy komfortu, ale po to, by te strefę finalnie rozszerzyć, by lepiej odnaleźć się w tym, co dookoła.
Piotr Wolski


To na co na pewno możesz liczyć po spotkaniu z Olga to maksimum zaangażowania w Twoją sprawę (nawet pozornie błahą) i pomoc opartą na zadawaniu – nieraz bardzo trudnych pytań, które uświadomią Ci więcej niż „dobre rady”, których nie skąpi otoczenie.
Natalia Sznura


Olga potrafi dotrzeć do sedna sprawy. Szuka przyczyn prawdziwych i akceptuje jedynie konkretne odpowiedzi.
Maria Świątek


Olga jest niezwykle ambitna osoba. Jeżeli się w coś angażuje, to całym sercem i na 100%. Znam ją od wielu lat i zetknęłam się z jej profesjonalizmem na wielu płaszczyznach. Jako coach zależy jej bardzo na rozwoju klientów i ich doskonaleniu.
Agnieszka Dolata


Moje doświadczenie jako coachee jest nieduże i ogromne zarazem. Niewielkie, bo trwa bardzo krótko, ogromne bo wyzwoliło we mnie dużo uśpionych emocji. Niekoniecznie potrafię je jeszcze opowiedzieć, ale czasami w nocy mam je ochotę wykrzyczeć. Kto wie, gdybym była sama? Płakać nie można, bo jak się płacze, to jest się brzydkim, tak wpajano mi kiedyś więc płaczę tylko gdy nikt nie widzi. Dzięki Twoim sesjom, Olgo uwierzyłam sobie, że mój kontakt ze mną samą, i własnymi ogromnymi pokładami emocji, często bardzo nieuświadomionymi- jest bardzo potrzebny. Tak naprawdę już dużo o sobie wiem, a czego nie wiem, może nie chce wiedzieć. Wiem jednak że wyrażanie siebie to nie wstyd, a Twoje sesje są doskonałym tego przykładem.
Renia Piekarska


Moja ostatnia sesja była wyjątkowa. Profesjonalne podejście do tematu ze strony Olgi
pomogło mi rozwiązać problem i wejść w nowy rok idealnie 😉 z pewnością jeszcze tu wrócę!
Curtis Jackson


Znamy się z Olgą od jakiegoś czasu. Jechaliśmy autem, powiedziałem „czuję jakiś smutek, głęboko”. Po dłuższej chwili milczenia Olga zaczęła do mnie mówić o tym smutku, czego dotyczy, kogo dotyczy, sama z Siebie. Skąd wiedziała? Usiedliśmy w restauracji, zadawała pytania, pisała na kartce, czułem jak łączy kropki, z czego powstaje obraz, który widzę teraz inaczej, jaśniej, obraz Życia.
Aleksander Wodyński


Pomimo obaw przed pierwszą sesją i przed samym coachingiem, czułem się prze-komfortowo. Olga daje sobą ten spokój i komfort rozmowy. Mamy czas na zastanowienie, autoanalizę i znalezienie rozwiązań. Komfort psychiczny po takim spotkaniu jest czymś, co trzeba doświadczyć – kto nie był, nie zrozumie! Polecam współpracę z Olgą znajomym, niech i tutaj, na Facebooku, ślad pozostanie :)!
Marcin Tupaj


Konkret. To opisuje etos pracy Olgi. Nastaw się na niełatwą pracę, acz jedynie per aspera ad astra. Niewielu jest ludzi, którzy tak zmuszają do skupienia uwagi i myśli. Olga nie wypuści i nie odpuści dopóki czegoś w sobie nie odkryjesz. I o to chodzi, o konkret. Jeśli chcesz pogadać o niczym polecam wybrać się do fryzjera. Jeśli oczekujesz konkretu w podróży wgłąb siebie przyjdź do Olgi. Pozdrawiam.
Paweł Spera


Sesja coachingowa z Olgą to podróż w głąb siebie. Olga – uważna, słuchająca, nieoceniająca. Przy pomocy trafnych w punkt pytań, pomaga określić cel/problem oraz znaleźć sposób do jego osiągnięcia/rozwiązania. Polecam każdemu, kto chce lepiej zrozumieć siebie oraz poszerzać swoje horyzonty. Urszula Kamińska
Coaching z Olgą to oprócz przyjemności przebywania z tak pozytywną osobowością, również odnajdywanie odpowiedzi na trudne i nurtujące nas pytania. Zwłaszcza kiedy dążymy do celu, a nie do końca wiemy za pomocą jakich środków to osiągnąć. Trenerka w sposób konkretny i klarowny pozwala nam odkryć drzemiące, a czasem nieco uśpione w nas możliwości. Serdecznie polecam!
Karol Kmieć


Na sesji z Olgą będzie herbata, ale nie można liczyć na to, że opowiadanie historii przy herbacie wystarczy. Raczej prędzej później przy tej herbacie spotka się emocje.
Ukazywanie absurdów myślenia i jego mechanizmów, w których tkwi się przez lata, długo odkładane spotkanie z sobą – tak właśnie określiłabym sesje z Olgą, bo właśnie każde spotkanie z Olgą to okazja do spotkania z samym sobą. Słyszałam już dużo razy, że coaching to proces i wymaga czasu. Mój proces jeszcze się nie skończył, ale już widać zmiany. Mąż mówi, że jestem radośniejsza i zadziwia go moja aktywna postawa wobec życia. Sama ze współpracy z Olgą na wielu polach jestem zadowolona, bo jest osobą zaangażowaną, rzetelną. Co najważniejsze potrafi doprowadzić do sedna sprawy, które często jest niespodzianką. Polecam
Klaudia Wawrzyniak


Cóż mogę napisać. Właściwie każde spotkanie z Olgą to okazja do zastanowienia się nad sobą, życiem i tym w jakim kierunku zmierzasz. Niezwykle cenię ją za to. Nie znam drugiej takiej osoby. Z całego serca i rozumu polecam! Profesjonalizm, chęć pomocy, uwaga, trafność. Czas spędzany na sesjach z nią to świetna inwestycja!
Jakub Brzozowski


W pracy z Olgą doceniłem otwartą postawę, nastawioną na drugą osobę, oraz różnorodność metod pracy: od tradycyjnych metod coachingowych, przez wykorzystanie różnych perspektyw, po pracę z wykorzystaniem narzędzi „Points of You”. Wielokrotnie wykazywała się podejściem, które pozwoliło mi zajmować się rzeczami ważnymi dla mnie, zamiast rozwodzić się nad pozornym problemem. Z naszej pracy najbardziej cenie sobie to, że nauczyłem się rozpoznawać w sobie głos wewnętrznego krytyka, oraz nauczyłem się, w jaki sposób mierzyć się z takim krytykiem.
Zbyszek Stasiak